Aprill 2017 ajakava

15 erinevat mängulist õueruumi tähistatakse mängu jaoks loodud Maastikumängu kleepsudega. Mängija ülesanne on leida need paigad ja jäädvustada tõendeid mängust lisades foto sotsiaalmeediasse #hernesgo hashtagiga või saates juhatus@emys.ee.

31.03 – 14.00
- Kiikede installatsiooni ehituse töötuba
Asukoht: EMÜSi ruumid
Paigutame väliruumi kiikede ehitamise töötoas valminud EMÜSi ja Aprilli logodega kiiged koos lähedusse paigutatud sõnumitesiltidega mängulisuse märkamiseks.

11.04
- Fotovõistluse „HernesGO“ fotode saatmise tähtaeg

13.04 – 14.00
- Kiikede installatsiooni püstitamine
Tekitatud mängulises ruumis saab korraks aja maha võtta, silmitseda ümbritsevat ning ajutiselt installeeritud kiikede abil kogeda, näha ja kasutada linnaruumi tavapärasest teisiti.

19.04 – 21.00
Rattatuur „Valgusmäng ratastel“
Alguspunkt: Raekoja plats
Rattatuur kätkeb endas maastikumängulisi elemente. Tuuri käigus läbitakse hämaratel õhtutundidel mängulise iseloomuga maastikke Tartu linnaruumis, mis jäävad sageli inimeste argistest trajektooridest kõrvale. Eesmärk on tutvustada nende paikade ajalugu ja igapäevase kasutusega seotud väljakutseid või dilemmasid. Rataste külge paigaldatud valgustid pakuvad pimedas pilkupüüdvat valgusmängu.

20.04 – 14.00
Fotovõistluse „HernesGO“ fotode näitus
Asukoht: Emajõe kallas, Raekoja platsi vastas

27.04 – 15.00
Fotovõistluse „HernesGO“ fotode näitus
Piknik „Mäng õues!“
Asukoht: Atlantise muruplats
Piknik „Mäng õues!“ eesmärgiks on ka 2017. aasta piknikuhooaja avamine. Lisaks annab see võimaluse sellel päeval rahulikult grillida, kuulata muusikat, keha kinnitada ning sõpradega murumänge mängides vabas õhtus aega veeta. Pikniku alal on ka fotonäitus „MaastikuMÄNG“.


*sinisega kirjutatud üritustel klikkides avaneb facebooki event


Aprillikuu FB leht 

Eelmine
Piknik "Mäng õues" ja EMYSI SYNKAR X ENTERCELLAR
Järgmine
APRILL 2018

Lisa kommentaar

Email again: