Fototöötluse aktsioon

Kas sa oled märganud avalikus ruumis kohti, mis saaksid palju paremini lahendatud olla või oleksid lihtsalt välimuselt esteetilisemad? Saada meile pilt enda välja pakutavast lahendusest ja võid võita ägeda auhinna!
Üha enam räägitakse ühiskonnas igapäevastest probleemidest, mis elanikke kimbutavad. Näiteks liiga kitsad või puuduvad kõnniteed ja jalgrattarajad, koristamata lumi, autokesksus tänavapildis, halb tänavamööbel ning puuduv haljastus ja valgustus. Linnaruumi osas on Eestis kätte jõudnud justkui valgustusaeg - kõigest eelnevast räägitakse palju ja igal pool. Aeg on aga reaalseteks muutusteks! Ja kes teab - võibolla oled just päriselt Sina muutuse algatajaks.

KUIDAS OSALEDA?
Vali välja üks koht Tartus (või ka mujal) mida muudad fototöötluse abil paremaks. Saada pilt aadressile juhatus@emys.ee. Lisa juurde enda kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, e-post). Võid lisada ka väikse selgituse.

NÕUDED
Kasutada on lubatud kõiki fototöötluse programme. Lisa kindlasti enda lahenduse juurde olemasolev foto praegusest olukorrast. Võid osaleda ka mitme tööga!

FOTODE ESITAMISE TÄHTAEG 22. aprilli kesköö. Võitja kuulutame välja EMÜSi Facebooki lehel.

NB! Töid jagame koos autori nimega enda Facebooki ja Instagrami lehel, et avalikkust veelgi teadlikumaks muuta!
Kõigi osalejate vahel loositakse välja vägev auhind, mille kohta teeme siia ürituse alla eraldi postituse!


Fototöötluse aktsiooni toetavad:


Eelmine
Veebiseminar "Tehnogeensed maastikud"
Järgmine
Fotokonkurss "LUMOS"

Lisa kommentaar

Email again: