Fotokonkurss "Tühjus"

Sel aastal oleme valinud teemadeks „Tühjus“, millega soovime juhtida inimeste tähelepanu aladele, mis esialgu paistavad tühja ja vähe tähtsana, kuid peidavad endas erinevaid looduslikke ja sotsiaalseid protsesse.

Konkursi eesmärgiks on juhtida inimeste tähelepanu tühjale ruumile* meie ümber. Seeläbi mõistame, millist maastikuarhitektuurilist potentsiaali kannab endas tühi keskkond.
Kuna konkursi teema oli olemas juba enne seda kui tänavad inimestest tühjaks jäid, siis kutsume osalisi eelkõige lähenema teemale loovalt, sh potentsiaalseid huvitavaid paiku, mis võiks olla parema ruumikasutusega.

*ruum, mitte ainult ruum kui tuba, vaid ka keskkond milles viibime.

ESITAMINE

Konkursile saab iga esitada kuni 3 fotot. Fotod võivad jutustada lugu, kuid võib saata ka ühekaupa.
Fotod esitada aadressile ragne@emys.ee
Iga foto edastamisel tuleb märkida foto pealkiri, võistleja kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, e-post), foto jäädvustamise koht või toimunud sündmus ja kuupäev. Kuna tegemist on väga abstraktse teemaga, siis on väga soovituslik fotole lisada selgitav tekst, miks just see foto sümboliseerib Sinu jaoks tühjust.

NÕUDED

Esitatud foto peab olema hea kvaliteediga (resolutsioon soovitavalt 300ppi, foto pikem külg mitte vähem kui 2000 pixlit). Foto ei tohi olla ümbritsetud paspartuu ega raamiga. Lubatud on arvutitöötlus hea maitse piires. EMÜS jätab endale õiguse nõuetele mitte vastavad fotod konkursilt välja jätta.
Foto ei pea olema tehtud viimase aasta jooksul ning võib ületada Eesti piire (oluline märkida aeg ja koht) .

Fotode esitamisel kinnitab osaleja, et on tutvunud konkursi tingimustega ja nendega nõustunud. Pildi saatja garanteerib ja vastutab, et kõik pildi autoriõigused kuuluvad talle. Korraldajatel on õigus kasutada võistlusel osalevaid töid tasuta koos autori nimega.

FOTODE ESITAMISE TÄHTAEG 14. APRILLI SÜDAÖÖ. 

Fotode avalik hääletamine toimub läbi kodulehe emys.ee 16. aprillist kuni 26. aprilli südaööni. Hääletus on anonüümne. Lisaks avalikkusele, valib parima foto ka oma ala ekspertidest kokku kutsutud žürii.
 Võitjad kuulutatakse välja 30. aprillil Seltsi kodulehel.

AUHINNAD
Publiku lemmik: 3 joogatundi Lee Johanna Sauliga
Žürii lemmik: Valete Ökokauba 30€ väärtuses kinkekaart


Fotokonkursi toetavad:
Eelmine
APRILL 2019
Järgmine
Postkaardid "Teine Tartu"

Lisa kommentaar

Email again: