Fotokonkurss “pilk üles"


Algab fotokonkurss “Pilk üles!” 

Konkursi eesmärgiks on juhtida inimeste tähelepanu atmosfääris olevale kasutamata (õhu)ruumile, jäädvustama ruumi meie pea kohal - tavapärasemast vaateväljast kõrgemal. Et mõista õhuruumis olevat või mitte olevat maastikuarhitektuurilist potentsiaali.

MIDA PILDISTADA? 
Fotokonkurssile ootame pilte vaadetest alt üles, hoonete katuste pealsest õhuruumist, hämmastavatest vaadetest, pilvedest. Mida loovam mõte, seda uhkem!

PILTIDE ESITAMINE
Konkursile saab iga esitada kuni 4 fotot. Fotod ei pea omavahel haakuma ja neid võib saata ühekaupa.
Pilt esitada aadressile ragne@emys.ee.
Iga foto edastamisel tuleb märkida foto pealkiri, võistleja kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, e-post), foto jäädvustamise koht või toimunud sündmus ja kuupäev.

Esitatud foto peab olema hea kvaliteediga (resolutsioon soovitavalt 300 ppi, foto pikim külg mitte vähem kui 2000 pixlit). Foto ei tohi olla ümbritsetud paspartuu ega raamiga. Lubatud arvutitöötlus hea maitse piires. EMÜS jätab endale õiguse nõuetele mitte vastavad fotod konkursilt välja jätta.

Fotode esitamisel kinnitab osaleja, et on tutvunud konkursi tingimustega ja nendega nõustunud. Pildi saatja garanteerib ja vastutab, et kõik pildi autoriõigused kuuluvad talle. Korraldajatel on õigus kasutada võistlusel osalevaid töid tasuta koos autori nimega. 

FOTODE ESITAMISE TÄHTAEG 17. APRILL kell 23:59

Fotode avalik hääletamine toimub google keskkonnas 19. aprillist kuni 28. aprilli südaööni ja avalikul näitusel 26. aprillil Tartu linnas. Hääletus on anonüümne.
 Võitjad kuulutatakse välja 30. aprillil meie kodulehel emys.ee 

AUHINNAD 

I koht: Langevarjuhüpe kingitus.ee- st ja foto eksponeerimine restoran Kremplis.
II koht: 30 eurone Snitty kinkekaart.
III koht: 25 eurone Minimeltsi kinkekaart

FB üritus

Fotokonkursi toetavad:



Eelmine
Pilknik. Piilumie pilvi 14.aprill
Järgmine
APRILL 2019

Lisa kommentaar

Email again: