FOTOTÖÖTLUSE AKTSIOONI VÕITJAD

Sellel postitusel on 4 vastust
Konkursile laekus 18 väga eriilmelist ja head tööd. Suur aitäh kõigile osalejatele! Laekunud töödest oli näha, et tegelikult hindavad paljud väikeseid muutuseid linnaruumis, mida oleks tihtipeale väga lihtne korda saata. Kõikide töödega on võimalik tutvuda Facebooki ürituse arutelus.

Esmalt loosisime kõigi osalejate vahel välja neli auhinda:
MiniMelts jäätise- ja pannkoogikohviku 15-eurose kinkekaardi saab endale Moira Fischer.
Photopointi auhinna saavad endale Kaja Veddel, Karin Rea ja Alba Aufleger. Kupongiga saab https://www.photoexpress.ee/ veebilehel tellida 100 tavamõõdus paberfotot.
(Võitjate loosimisel kasutati Random Name Picker veebilehte)

Nüüd aga peavõitja juurde! EMÜSi liikmetest koosnev žürii valis parimaks lahenduseks Kastani tänava töö, mille autoriks on Raiko Jaeski. Autor pakub välja kaks erinevat lahendust tänavaruumi muutmiseks. Esimesel fotol on näha praegune olukord.


Rattateed on hästi lahendatud ja ühenduvad hästi kõrvaltänavatega. Rattaliiklus ei häiri parkimist, sest autodel on võimalus parkida sisehoovides. Loovalt on lahendatud tänavale toodud rohelus ning tänavaruum on muudetud esteetilisemaks. Kastani tänava hea lahenduse eest saab autor 100-eurose Juhani puukooli kinkekaarti.


Žürii soovib veel esile tõsta kaks Alba Auflegeri tööd:
Toodi välja, et antud ala on lihtne muuta. Pakutud lahendus annab platsile uusi tegevusi ning toob juurde rohelust. Lahenduse mõttes oleks võinud olla isegi julgem, kuid idee on hea ja antud ala stiil jääb üldjoontes samaks.


Loodud on hea lahendus arvestamaks erinevate kergliiklejate ja kasutajagruppidega. Juba praeguses olukorras on näha, et inimesed kasutaksid seda lahendust, sest ratturid liiguvad treppide kõrvalt. Ettepanek: Idee on küll väga hea, kuid vahe kahe triibu vahel võib muuta olukorra ohtlikuks.Positiivselt tõsteti esile ka Karin Rea tööd Küüni tänava mitmekesistamiseks:

Väga hea, et on mõeldud palju haljastusele ning loodud inimestele istekohti. Küüni tänava haljastamine leevendaks kuumasaare efekti ning looks tänavale rohkem silmailu. Ettepanekutena toodi välja, et võiks veel rohkem mõelda antud tänaval toimuvatele üritustele ning lilleturule. Samuti ka mõtiskleda enam ratta ja jalakäijate liiklusele.

Soovime veelkord tänada kõiki osalejaid! Üheskoos muudame linnaruumi paremaks! Kohtumiseni Tartu tänavatel!

Eelmine
Fotokonkurss LUMOS võitjad
Järgmine
KANDIDEERI EMÜSI JUHATUSSE

4 vastust

caxVsLENfJ ELKUMAVqRYBOJtXg, 31. mai 2021
bGngPrsW jTkdgaYJorhqvU, 31. mai 2021
IfhDkVbJgWZM FaIZbMvQYo, 20. mai 2021
cdBIDpbrVRnCqam oBCAjvJhb, 20. mai 2021

Lisa kommentaar

Email again: